Tegevjuht | Juhatuse liige

ursula@katriito.ee

Omandasin kõrghariduse Tartu Ülikoolis psühholoogias (BA ja MA) ning mulle on omistatud psühholoog-nõustaja kutse.

Olen osana tiimist arendanud MTÜ Vaprusehelmeste tegemisi ning olen ka käesolevalt MTÜ juhatuses. Psühholoogina olen varem töötanud noorukite, täiskasvanute ja organisatsioonidega. Olen läbinud pereteraapia, lahenduskeskse lühiteraapia ja KKT sissejuhatavad kursused ning  EBSis sissejuhatava kootsingu koolituse. 

Oma erialases töös armastan enim töötada just organisatsioonidega, et aidata kujundada vaimset tervist hoidvat töökeskkonda. Inimene veedab tööl märkimisväärse osa oma päevast, usun, et töökeskkond saab olla inimest toetav ja meeldiv koht, kui sellele tähelepanu pöörata!

Minu tööülesanneteks Katriito Kliinikus on ettevõtte esindamine ning arendamisele ja kasvule kaasa aitamine. Muuhulgas teen hea meelega koolitusi ning töötubasid ettevõtetele, kes soovivad vaimsele tervisele, meeskonnatööle või juhtimisele rohkem tähelepanu pöörata!

Pean oluliseks inimestekesksust ning ühiste lahenduste leidmist!

Zuzu on erksa iseloomuga, tark ja kaval koerapreili. Vastavalt tujule võib ta inimesi eksitada oma rahuliku loomu ja hea sõnakuulamisoskusega lausa nii, et nood peavad teda täitsa vanakeseks. Tegelikult on Zuzu aga alles pubekas, kes armastab pikki jalutamisi, ringi jooksmist ning lõpmatult kõhu alt sügamist.

Tööle tulles saab Zuzu hästi aru, mis on tema ülesanne – jälgida, et keegi üle ei töötaks! Kui arvuti taga on juba liiga pikalt oldud annab Zuzu kenasti märku, et nüüd on õige aeg välja jalutama minna. Zuzu on selles osas väga hea korrale kutsuja!

Tööaja väliselt meeldib Zuzule lisaks jalutamisele ja mängimisele kõvasti kaisutada ning telekat vaadata. Olenemata sellest, et ta on päris suur preili arvab ta, et kõige parem koht on süles olla! Telekast meeldib Zuzule vaadata sporti, eriti jäähokit.

Zuzu

Töörõõmuspetsialist