Mida pakub Katriito Koolituskeskus?

Katriito Koolituskeskuses viime läbi vaimse tervise alaseid koolitusi, seminare ja töötubasid erinevatele sihtrühmadele: lapsevanematele, spetsialistidele, õpetajatele ja muidugi kõikidele teistele huvilistele. Meie koolituskeskuse alt võib leida ka erinevaid tugigruppe oma vaimse tervise toetamiseks ning grupisupervisioone spetsilaistidele.

Koolituskava luues keskendume uuenduslikkusele ja aktuaalsusele. Pakume nii avalikke koolitusi, kui ka võimalust tellida koolitust just sellel teemal, mis on vajalik ja kõnekas, kas Sinu ettevõttele või sõpruskonnale.

Meie koolitused toimuvad kontaktvormis, veebis Zoomi platvormil ja ka ettesalvestatud vormis videoloengute näol.

Avasta meie avatud koolitusi ja tugigruppe...

Korraldame regulaarselt avatud koolitusi, kuhu ootame osalema huvilisi vastavalt koolituse sihtrühmale.

Koha avatud koolitusele tagab registreerumisvormi täitmine, mille leiad iga koolituse juurest, ja eelnevalt tasutud arve.

VIHA JUHTIMISE TUGIGRUPP

Viha juhtimise grupp alustab Katriito Tartu kontoris 24.aprillist.

Ootame Sind, kui Sulle tundub, et Sa vihastad ilma ühegi nähtava põhjuseta ning ei suuda seda kontrollida. Või kui Sul esineb pidevalt konflikte, millega on keeruline toime tulla ning ainus viis näib kõva hääle tegemine. Või kui Sa lubasid, et enam ei karju lähedaste peale, kuid ometigi tegid seda eile õhtul uuesti.

Grupi eesmärk on õppida tundma viha kui emotsiooni, selle eesmärki ning viise, kuidas selle tundega paremini toime tulla ja seda juhtida. Selle tulemusena tekib oskus end paremini kontrollida ärritavates olukordades ning lahendada probleeme funktsionaalsemal ja turvalisemal viisil. Grupis saab korraga osaleda 12-15 inimest.

Gruppi viivad läbi psühholoog Gertrud Orrin ja psühholoog-nõustaja Merilin Jürjo.

Toimumise aeg: aprill – oktoober

Kohtumised : 10 korda iga kolme nädala tagant kell 18:00-20:00

24. aprill

15. mai

5. juuni

26. juuni

16. juuli

7. august (grupi soovil võib muuta)

28. august (grupi soovil võib muuta)

18. september

9. oktoober

30. oktoober

Grupi sobivuse hindamiseks läbivad kõik huvilised eelintervjuu (50 €, juhul, kui grupiga ei liituta).

Osalemissoov saada tartu@katriito.ee

ja täida vorm SIIN.

Grupi maksumus kokku on 600€ (saab tasuda osadena ja sisaldab eelintervjuu hinda)

Osades maksmise võimalused:

Tasudes 4 osas 150.00 €

Tasudes 3 osas 200.00 €

Tasudes iga kord 60.00 €

JUHTUMITE ARUTELU

Maikuu juhtumiarutelu peredega töötavatele spetsialistidele toimub 22.mail kell 14.00, Katriito Tartu koolitusruumis ja veebivahendusel Zoomi keskkonnas. 

Osalema on oodatud peredega töötavad spetsialistid ja kõik sellel teekonnal. Osalema võib tulla nii oma juhtumiga kui ka ilma.

Käsitleme pereteraapia juhtumeid kliinilise psühholoogi ja pereterapeudi Teele Reiljani juhendamisel.
Pereteraapia süsteemne käsitlus võimaldab analüüsida peresuhteid nende vastasmõjus ning keskendub peres uutmoodi suhtlemisviisidele.

Katriito Kliiniku juhtumite arutelu on spetsialistidele mõeldud kogemuste jagamise ja nõu küsimise koht. Arutelul saab lahendada kolleegide ja kogenud pereterapeudi toel keerulisi juhtumeid, et leida parimad lahendused ning kuulda erinevaid vaatenurki. Kuna suurimaks ressursiks arutelus on selle osalejad, saame keskenduda just nendele muredele ja küsimustele, milles osalejad tuge vajavad. Juhtumiarutelyu on ka hea koht, kus tutvuda kolleegidega ja luua erialaselt olulisi suhteid. Kasu saavad seega lõigata nii kogenud kui ka alles alustavad spetsialistid!

Juhtumite arutelu viib läbi pereterapeut ja kliiniline psühholoog Teele Reiljan.

Tavahind on 50 eurot, soodushind 40€*.

Kui samast organisatsioonist tuleb vähemalt 3 inimest, on igaühele pilet 30€

Soovijatele väljastatakse tõend koolitusel osalemise kohta.

*Soodushind kehtib tudengitele ja Katriito koostööpartneritele. Soodustuse saab märkida registreerimisvormi.

Küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust: koolitused@katriito.ee

VÄHIHAIGE KLIENDI TOETAMINE

Katriito Kliiniku ja MTÜ Vaprusehelmeste koostöös korraldatav koolitus “Vähihaige kliendi toetamine” toimub 29.mail kell 14:00 (3h, sisaldab materjale ja värskenduspausi).

Koolitus on mõeldud eelkõige spetsialistidele, et mõista paremini vähihaige kliendiga töö eripärasid, kuid oodatud on ka teised huvilised.

Koolitus annab ülevaate sellest, miks ikkagi on vaja omada eriteadmisi vähihaige kliendi toetamiseks, mida kujutab endast vähiravi ja sellest taastumine, millised vajadused on inimesel ravikaare käigus alates diagnoosist kuni taastumiseni.
Koolituse eesmärk on anda julgust ja teadlikkust vähihaigete klientide paremaks toetamiseks ning vähendada haigusega seotud stigmasid

Koolitajaks on psühholoog, kriisi-ja leinanõustaja Kersti Kinks.

Koolitus toimub Katriito Kliiniku Tartu koolitusruumis ja Zoomi vahendusel.

Tavahind kohapealse osalusega on 60 eurot, soodushind kohapealse osalusega 50* eurot (hind sisaldab ka turgutuspausi) ja veebipilet 40 eurot.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Soovijatel on võimalik saada tõend koolitusel osalemise kohta.

*Soodushind kehtib tudengitele ja Katriito koostööpartneritele. Soodustuse saab märkida registreerimisvormi.

Küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust: koolitused@katriito.ee

...või telli endale sobiv!

Korraldame koolitusi, seminare ja töötubasid ka ettevõtetele vastavalt tellimusele. Meie klientide hulgas on olnud erinevad era- ja avaliku sektori ettevõtted. Kui näed, et Sinu kolleegid vajaksid vaimse tervise alast koolitust, siis pöördu julgelt meie poole. Kui selge nägemus soovitava koolituse sisust puudub, oleme meelsasti nõustamisega abiks. Omavahelise koostöö tulemusel töötame välja just teie vajadustele vastava koolituse. Kui aga on soov kindla teemaga koolituse järele, selgitame välja oma võimalused koolitust pakkuda.

Koolitused toimuvad vastavalt võimalustele ja vajadustele koolituse tellija ruumides, muus kokkulepitud asukohas või veebiplatvormil.

SOORITUSE KIIRENDI

Soorituse kiirendi on soorituspsühholoogial põhinev koolitus/töötuba, mis on mõeldud kõikidele, kes peavad oma (töö)elus kokku puutuma sooritusega. Koolitus on praktiline ja aitab mõelda, kuidas oma sooritust parandada ning lihvida. Muuhulgas puudutatakse sooritusärevuse teemat ning antakse nippe, kuidas olenemata ärevusest siiski häid tulemusi saada. Soorituse kiirendi sobib nii sportlastele, muusikutele, õpilastele aga ka juhtidele ja tiimidele. 

Koolituse kandev eesmärk on arendada ja toetada sooritust.

Koolitus tuleb kasuks kõigile, kes puutuvad oma elus kokku sooritusega.

Koolituse kogumaht lepitakse kokku koolituse tellijaga ja koolitus toimub kontakt- või veebiõppena.

Koolitusel osalenule väljastatakse tõend osalemise kohta.

VAIMSE TERVISE ABC

Vaimse tervise ABC koolitus sobib kõigile, kes soovivad rohkem vaimse tervise kohta teada saada, kuid ei ole seni sellele tähelepanu pöörata jõudnud. Koolitus aitab mõista vaimse tervise muresid ning neid märgata nii endas kui ka teistes. Muuhulgas on koolitus praktiline, mis tähendab, et osalejad saavad katsetada läbi mõningaid vaimset tervist toetavaid harjutusi. Vaimse tervise ABC koolituse saab läbi mõelda ja kokku panna just nii, et see sobiks teie meeskonna vajaduste ja eesmärkidega.

Koolituse kandev eesmärk on anda põhilised teadmised ja oskused vaimse tervise ning selle hoidmise kohta.

Koolitus tuleb kasuks kõigile, kes soovivad ennast ja teisi vaimse tervise hoidmisel toetada.

Koolituse kogumaht lepitakse kokku koolituse tellijaga ja koolitus võib toimuda nii kontakt- kui ka veebiõppena.

Koolitusel osalenule väljastatakse tõend osalemise kohta.

MEESKONNATÖÖ: 1,2,3! Start!

Meeskonnatöö koolitus sobib nii alustavatele kui ka juba kogenud tiimidele, et arendada koostööoskusi, suurendada tiimiliikmete omavahelist usaldust, tõsta meeskonna tulemuslikkust ja tööga rahulolu. Koolitus on interaktiivne ja praktiline, mis tähendab, et meeskond õpib, kuidas rakendada oskusi reaalsetes olukordades ning kogeb omal nahal, mis moodi koostöö aitab meeskonnal paremate tulemusteni jõuda. Koolitus sobib nii klassiruumi kui ka spordisaali ning võib nii olla täiesti eraldiseisev üritus töötajate motivatsiooni tõstmiseks, kui ka osa suve- või talvepäevadest. Meeskonnatöö koolituse saab läbi mõelda ja kokku panna just nii, et see sobiks teie meeskonna vajaduste ja eesmärkidega.

Koolituse kandev eesmärk on arendada ja toetada meeskonnatööd tiimides.

Koolitus tuleb kasuks kõigile, kes töötavad tiimides ning on eeskätt mõeldud, kas olemaolevatele või loodavatele tiimidele.

Koolituse kogumaht lepitakse kokku koolituse tellijaga ja koolitus toimub kontaktõppena.

Koolitusel osalenule väljastatakse tõend osalemise kohta.

LASTE JA NOORTE VAIMNE TERVIS - MIDA TEHA?

Sageli saavad vaimse tervise mured alguse just noorukieas ja see toob kaasa palju muret ja segadust ka noore vanematele, lähedastele aga ka õpetajatele ja treeneritele – mis lapsega toimub? Miks see toimub? Mida teha? Kuidas aidata? Kui noorele ka väline abi näiteks psühholoogi näol leitakse võib vanem, lähedane, õpetaja või treener siiski jääda oma küsimustega üksi. Selle koolituse eesmärk ongi pakkuda baasteadmisi, mis annavad neile küsimusele vastused. Koolitus käsitleb vaimse tervise muresid üldiselt, kuid teadmised on rakendatavad ka erinevatele psüühikahäiretele. Lisaks teooriale saab koolitusel teadmiseid süvendada ka praktiliselt: enda vaimse tervise analüüsi harjutusega ja õpitavaid suhtlustehnikaid ka rollimänguna läbi proovida.

Koolituse eesmärk on tutvustada lihtsalt, mida vaimne tervis tähendab, mis panustab selle halvenemisse ja paranemisse ning kuidas vanemana oma last toetada lisaks talle abi otsimisele

Koolitus tuleb kasuks kõigile, kes puutuvad oma igapäevaelus kokku noortega.

Koolituse kogumaht lepitakse kokku koolituse tellijaga ja koolitus toimub kontakt- või veebiõppena.

Koolitusel osalenule väljastatakse tõend osalemise kohta.

STRESSI JA LÄBIPÕLEMISE ENNETUSE MEISTRIKLASS

Stress ja läbipõlemine – praegusel ajal liigagi paljudele inimestele väga tuttavad mõisted. Pikka aega stressis olles tunneme, et seda kõike on liiga palju – oleme väsinud, pinges, ärritunud, tüdinenud – läbipõlenud.
Läbipõlemine on stressiseisund, mis on väga kurnav nii kehale kui vaimule. Nimetus „läbipõlemine“ annab märku, et tegemist on millegi üsna intensiivsega. Kui me soovime seda protsessi peatada, peame leidma võimalusi selle „tulekahju“ kustutamiseks. Stressi ja läbipõlemise ennetuse meistriklassis vaatleme, mida stress ja läbipõlemine tähendavad, kuidas need meie tervist ja erinevaid eluvaldkondi mõjutavad, millised on tekkimise eeldused ning kas ja mida saab teha, et sellest kõigest välja tulla. Õpime ja teeme koos läbi erinevaid võtteid ja harjutusi, mis aitavad stressi/läbipõlemisega paremini toime tulla ja elus tasakaalu taastada.

Koolituse kandev eesmärk on õppida stressi ja läbipõlemist märkama ning ennetama.

Koolitus tuleb kasuks kõigile.

Koolituse kogumaht lepitakse kokku koolituse tellijaga ja koolitus toimub kontaktõppena.

Koolitusel osalenule väljastatakse tõend osalemise kohta.

PEA- JA MUUD VALUD: KUIDAS END AIDATA?

Pea- ja muud valud ehk krooniline valu on keeruline ja mitmetahuline nähtus, mis mõjutab miljoneid inimesi üle maailma ning muuhulgas ka nende töövõimet. See koolitus on loodud selleks, et anda põhjalik ülevaade kroonilise valu olemusest, selle mõjust inimese igapäevaelule ning kaasaegsetest ravimeetoditest. Meie eesmärk on varustada osalejad teadmistega, mis aitavad neil mõista valu keerukust ja toetada neid valuga toimetulekul, pakkudes praktilisi strateegiaid ja tehnikaid valu juhtimiseks. Kollektiivid, kes koolituse koos läbivad oskavad teineteist rohkem toetada ning märgata. Juhid, kes koolituse läbivad, mõistavad oma töötajaid ning oskavad kujundada töökeskkonda kroonilise valuga töötajate paremaks toimetulekuks.

Koolituse kandev eesmärk on mõista kroonilise valu mõju inimesele..

Koolitus tuleb kasuks kõigile.

Koolituse kogumaht lepitakse kokku koolituse tellijaga ja koolitus toimub kontaktõppena.

Koolitusel osalenule väljastatakse tõend osalemise kohta.

Leidsid midagi huvipakkuvat?

Või tunned millestki puudust?

Võta meiega ühendust, et uurida rohkem meie koolituste kohta või küsida hinnapakkumist!

Kirjeldage lühidalt, millist koolitust sooviksite.
Loe rohkem: https://katriito.ee/privaatsuspoliitika/

Tutvu ka meie koolitajatega!

Kliiniline psühholoog | Finantsjuht

Loe rohkem

Psühholoog-nõustaja

Loe rohkem

Psühholoog-nõustaja | Tallinn

Loe rohkem
Dagmar Rahula

Spordipsühholoogia praktikant | Arendusjuht

Loe rohkem

Psühholoog-nõustaja | Kontorijuht

Loe rohkem

Tegevjuht | Psühholoog-nõustaja

Loe rohkem

Kontakt

Koolitusjuht
koolitused@katriito.ee

Tagasiside koolitustele

4.7/5
Hinne koolitajale
4.6/5
Hinne koolituse sisule
4.7/5
Hinne ootustele vastavusele

Dokumendid

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga saadame infot tulevaste koolituste kohta.

 

Liitu

Katriito OÜ
Reg.nr: 11500071
Juriidiline aadress: Aru 19, Tartu, 50303
Swedbank a/a: EE482200221042166833

Katriito OÜ on esitanud täiskasvanute täiendkoolituste majandustegevusteate nr. 176257, esitamise kuupäev on 24.03.2017. Õppekavarühm on psühholoogia.