Psühholoog

gertrud@katriito.ee

Lapsehoolduspuhkusel

Hetkel kliente vastu ei võta.

Töötan Katriitos alates 2020. aastast ning olen koolitaja Sisekaitseakadeemias alates 2019. aastast. Töötan täiskasvanute ja noorukitega. Töökeelteks: eesti ja inglise.

Olen varasemalt olnud psühholoog kinnipidamisasutuses ning rehabilitatsioonimeeskonnas.

Olen läbinud motiveeriva intervjueerimise (MI) kesktaseme koolituse, loengukursuse “Sissejuhatus kognitiiv-käitumisteraapiasse”, mis vastab Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsatsiooni KKT algkoolituse nõuetele, mitmed vägivalla ja sõltuvuse, viha- ja agressiooni vähendamise koolitused ja erinevad taasühiskonnastavad sekkumised.

Olen töötanud ka gruppidega ning viin läbi kognitiiv-käitumuslikul teoorial ja motiveerival intervjueerimisel (MI) põhinevaid täiendkoolitusi, mille eesmärk on aidata inimestel toime tulla viha- ja agressiooniga, arendada suhtlemisoskusi ja tuua positiivseid muutusi seoses sõltuvusainete tarvitamisega.

Psühholoogina olen toetanud inimesi saamaks hakkama erinevate tunnetega,  nagu ärevus, hirm, viha, kurbus; proovinud üheskoos leida viise, kuidas seljatada alkoholist või muude uimastite tarvitamisest tekkinud probleeme; aidanud välja selgitada toimivaid lahendusi suhteprobleemidele, uneprobleemidele ja mitmesugustele teistele häirivatele igapäevaelu osadele, mis ei luba nautida täisväärtusliku elu.

Minu jaoks on oluline, et inimeste elukvaliteet tõuseks – elame kõik ju esimest ja viimast korda siin elus. Sestap on oluline leida tasakaal töö ja puhkeaja vahel ja eelkõige – iseendas, tunda, et saavutad midagi, tunda lähedust, tunda rahulolu.