Psühholoog-nõustaja

helen.kond@katriito.ee

Aja broneerimiseks palume võtta ühendust registratuuriga.

2015 aastal omandasin magistrikraadi kliinilise psühholoogia suunal. Magistritöö raames uurisin teadveloleku (mindfulness) tehnikate mõju ülekaalule, täpsemalt toidutungiga toimetulekule.

Erialastest koolitustest olen läbinud süsteemse pereteraapia, kognitiiv-käitumisteraapia, motiveeriva intervjueerimise ja teadveloleku oskuste algkoolitused. Lisaks olen ennast täiendanud  tunnetekeskse paariteraapia töötubade, trauma ning sõltvushäirete teemaliste koolitustega.

Olen töötanud psühholoogina alates 2020-ndast aastast. Mul on varasem rehabilitatsiooni meeskonnas töötamise kogemus erivajadustega laste, noorukite ja täiskasvanutega ja tööd otsivate klientidega. Lisaks olen töötanud alkoholi tarvitamise häirega patsientidega „Kainem ja tervem Eesti“ programmi raames kui ka teiste teemadega perearstide poolt suunatud patsientide ning eraklientidega.

Ootan enda vastuvõtule noorukeid alates 14-eluaasast ja täiskasvanuid. Minu meelisteemadeks on läbipõlemine, Aspergeri sündroom, ärevushäired, depressioon, ülekaal, lein, piiride seadmine, seksuaalsus, suhete ja peretemaatika. Samuti võtan vastu noorukeid selliste muredega nagu näiteks koolimotivatsioon ja enesevigastamine.