Psühholoog

henriette@katriito.ee

Aja broneerimiseks palume võtta ühendust registratuuriga.

Olen omandanud psühholoogia bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolis ning hetkel on mul käsil magistriõpingud Tartu Ülikoolis psühholoog-nõustaja suunal. Varasemalt olen tegelenud kirja teel nõustamisega Lahendus.net keskkonnas.

Samuti olen saanud nii tööalaste kui ka eraeluliste murede osas nõustamiskogemuse Võõras Sõber formaadi raames A-G Projektis. Enesetäiendamisega tegelen läbi koolituste, supervisioonide ning erialase kirjanduse lugemise. Peale ülikooli lõpetamist soovin omandada psühholoog-nõustaja kutse.

Lisaks pean oluliseks tõsta inimeste teadlikkust vaimset tervist puudutavate teemade osas, olen läbinud vaimse tervise lektorite koolituse ning korraldanud vaimse tervise alaseid töötubasid ja loenguid lastele ning noortele.

Töötan täiskasvanute ning laste ja noortega alates 9. eluaastast ning mulle pakuvad huvi läbipõlemine, töö- ja suhetealased mured, ärevus, stress, muretsemine ning ka mitmed muud teemad. Usun, et ükski mure ei ole liiga väike ning koos lahendusi leida on lihtsam. Ootan Sind oma vastuvõtule!

Alfina Isabella on üks Katriito kõige noorematest liikmetest – ta ei ole veel mitte aastanegi. Alfina on väga uudishimulik ning aktiivne koeratüdruk. Ta armastab ringi nuuskida ning ta ei pelga kunagi tutvuda uute neljajalgsete või kahejalgsete sõpradega.

Hetkel veedabki ta suurema osa ajast magades, mängides, jalutades ning möödakäijaid jälgides. Talle meeldivad nii rahulikud jalutuskäigud kui ka mänguhoos ringijooksmised, seega on ta hea motivaator õues ajaveetmiseks ning liikumiseks. Samuti meeldib talle lähedus ning ta armastab süles magamist, mis on hea meeldetuletus võtta aeg maha ning olla hetkes.

Kuna Alfina on alles noor, on tema karjäär alles algusjärgus ning Katriito kontoris kohapeal käimiseks on ta veel liiga väike. Loodame Alfinaga mõlemad, et tulevikus veedab ta tööpäevad minuga koos kliinikus, et rõõmustades kliente vastu võtta ning vastutasuks paisid koguda. Hetkel käib selle eesmärgi nimel usin õppimine, nii kodus kui koolis.