Psühholoog

henriette@katriito.ee

Aja broneerimiseks palume võtta ühendust registratuuriga.

Olen omandanud psühholoogia bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolis ning hetkel on mul käsil magistriõpingud Tartu Ülikoolis psühholoog-nõustaja suunal. Varasemalt olen tegelenud kirja teel nõustamisega Lahendus.net keskkonnas.

Samuti olen saanud nii tööalaste kui ka eraeluliste murede osas nõustamiskogemuse Võõras Sõber formaadi raames A-G Projektis. Enesetäiendamisega tegelen läbi koolituste, supervisioonide ning erialase kirjanduse lugemise. Peale ülikooli lõpetamist soovin omandada psühholoog-nõustaja kutse.

Lisaks pean oluliseks tõsta inimeste teadlikkust vaimset tervist puudutavate teemade osas, olen läbinud vaimse tervise lektorite koolituse ning korraldanud vaimse tervise alaseid töötubasid ja loenguid lastele ning noortele.

Töötan täiskasvanute ning laste ja noortega alates 9. eluaastast ning mulle pakuvad huvi läbipõlemine, töö- ja suhetealased mured, ärevus, stress, muretsemine ning ka mitmed muud teemad. Usun, et ükski mure ei ole liiga väike ning koos lahendusi leida on lihtsam. Ootan Sind oma vastuvõtule!