Psühholoog | Tallinn

 laura@katriito.ee

Olen omandanud magistri kraadi Tallinna Ülikoolis psühholoogia erialal. Mul on varsemalt töökogemusi psühholoogina rehabilitatsioonis ja koolis ning praktika raames ka Tallinna Ülikoolis. 

Olen oma teadmisi täiendanud KKT algkoolitusel, kust sain võtteid nõustamisel kasutamiseks, ja Kiira Järve pereteraapia sissejuhataval koolitusel, tänu millele õppisin veel erinevaid nõustamise tehnikaid. Seoses oma magistritööga olen osalenud normide kogumisel „Töömälu ja mõtlemise individuaaltestid põhikooli õpilastele“ testikomplekti projektis ja läbinud vajalikud koolitused testide kasutamiseks. Samuti olen läbinud „Terved ja turvalised suhted“ koolituse, tänu millele oskan märgata paremini vägivaldset käitumist suhete kontekstis. 

Töötan peamiselt noortega (alates 12’st eluaastast) ja täiskasvanutega. Minu poole võib pöörduda näiteks järgnevate muredega: stress, ärevus, probleemid suhetes, kriisiolukord, enesehinnang, motivatsioonipuudus. Muidugi on oodatud kõik muud mured samuti, mis vajavad lahendamist. 

Muutus algab meist enesest. Teadlikult muutuse ellu toomiseks on esimene samm probleemi tunnistamine. Imetlen inimesi, kes otsivad abi ja lahendusi.