Psühholoog-nõustaja

sandra.loo@katriito.ee

Aja broneerimiseks palume võtta ühendust registratuuriga.

Olen omandanud psühholoogia magistrikraadi Tartu Ülikoolis. Varasemalt  olen töötanud koolipsühholoogina gümnaasiumi ja põhikooli lõpuklasside  noortega ning psühholoogia ja perekonnaõpetuse õpetajana arendades  noorte teadmisi vaimsest tervisest, sotsiaalsetest ning emotsionaalsetest oskustest, suhetest ja seksuaalsusest. Samuti olen oma nõustamisoskuseid arendanud vabatahtliku nõustajana MTÜ Lahendus.netis.

Erialastest koolitustest olen läbinud kognitiiv-käitumisteraapia sissejuhatava koolituse, millest tulenevalt on mul olemas põhilised oskused erinevate murede korral mõtete, tunnete ja käitumise vahel seoste mõtestamiseks ja ümber kujundamiseks. Olen ennast veel täiendanud  motiveeriva intervjueerimise, LGBT+, lähisuhtevägivalla ja seksuaalsuse teemadel. Hetkel omandan psühholoog-nõustaja kutse saamiseks vajalikke pädevusi praktika-aastal.

Saan abiks olla, kui sul on ärevus, meeleolulangus, stress, keerukused suhetes, enesega rahulolematus, motivatsioonipuudus või ka mõni muu mure. Aga oled oodatud ka vastuvõtule, kui soovid arendada oma sotsiaalseid või emotsionaalseid oskusi või lihtsalt ennast paremini mõista.

Inimesed paeluvad mind sügavalt ja usun, et igaüks väärib mõistmist ja aktsepteerimist sellisena nagu ta on. Samuti, et iga inimene on erinev ja mis ühele on hea, ei pruugi seda olla teisele. Püüangi end oma töös kohandada vastavalt igaühe individuaalsetele vajadustele.

Töötan peamiselt noortega alates 14. aastast, aga ka täiskasvanutega.