Psühholoogiline konsultatsioon
Lühiteenus, mille eesmärk on konsulteerida inimest ennast, tema lähedast või teist spetsialisti patsiendi vaimse seisundi ja edasise toe või ravi vajaduse osas.
Spordi- ja soorituspsühholoogi vastuvõtt
Spordipsühholoogi töö eesmärk on abistada sportlast või sooritajat oma potentsiaali realiseerimisel ning seejuures toetada tema heaolu.
Psühholoogiline nõustamine
Nõustamise eesmärk on parandada inimeste heaolu, leevendada pingeid, lahendada kriise ja probleeme, konflikte inimeste ja gruppide vahel.
Psühhiaatri vastuvõtt
Psühhiaatri vastuvõtul toimub seisundi hindamine, vaadatakse üle praegused raskused, varasem haiguslugu, üldine eluolu ja tugivõrgustik, muud haigused ja ravimid.
Psühhoteraapia
Psühhoteraapia on meetod, kus tegeletakse kliendi probleemiga vastavalt sellele, mil viisil antud koolkond inimest, tema mõtteid, tundeid ja käitumist ning ümbritsevat maailma mõtestab.
Kognitiiv-käitumisteraapia (KKT)
Paljude probleemide allikaks on raskesti talutavad emotsioonid. Kognitiiv-käitumuslik teraapia aitab mitmete erinevate probleemide ja seisundite puhul.
EMDR - traumateraapia
EMDR võimaldab töötada traumaatiliste mälestustega, vähendades nende negatiivset mõju ning aidata kliendil luua uusi olukorraga toimetuleku viise.
Paariteraapia
Paariteraapia keskendub kahe inimese vahelise emotsionaalse ühenduse taastamisele ja suhte kvaliteedi parandamisele.
Süsteemne pereteraapia
Peamiselt keskendub pereteraapia omavahelistele suhetele, suhete kvaliteedile, arengukriisidele ning nendega toimetulekule.
Kogemusnõustamine
Kogemusnõustamine on vastastikune abi ja tugi inimeste vahel, kellel on sarnased kogemused, tingimused või probleemid.
Kriisinõustamine
Kriisinõustamiseks nimetatakse meetodeid, mida kasutatakse inimeste abistamiseks, kes on hiljuti läbi elanud traumeeriva sündmuse.
Leinanõustamine
Leinanõustamine on mõeldud toetamaks inimesi, kes on kogenud oma elus kaotust ning tunnevad, et vajavad abi kogetuga toimetulekuks ning eluga edasiminekuks.
Hasartmängu- ja digisõltlaste nõustamine
Nõustamisel ja teraapias tegeletakse hasartmängimisega seotud psühholoogiliste ja isiklike probleemidega.
Uuringud
Isiksusuuring täiskasvanutele
Isiksuseomaduste uuring on abiks korduvate ning jäikade käitumismustrite tuvastamisel, mis võivad esineda inimese suhtlusstiilis, emotsioonides, mõtetes ning tajus.
QbTest
QbTest on arvutipõhine sõelhindamismeetod, mis hindab objektiivselt aktiivsus- ja tähelepanuhäire (ATH) kolme põhitunnuse – hüperaktiivsuse, tähelepanu puudulikkuse ja impulsiivsuse – esinemist.
DIVA ehk ATH-intervjuu
DIVA on põhjalik ja struktureeritud intervjuu, mille eesmärk on hinnata täiskasvanute aktiivsus- ja tähelepanuhäire (ATH) võimalikku esinemist